Агустоні, Джильберто

Його Високопреосвященство кардинал Джильберто Агустоні (італ. Gilberto Agustoni), (нар. 26 липня 1922 року, Шаффхаузен, Швейцарія). Швейцарський куріальний кардинал і ватиканський чиновник. Титулярний архиєпископ Каорле з 18 грудня 1986. Секретар Конгрегації у справах духовенства з 18 грудня 1986 по 2 квітня 1992. В. о. префекта Верховного Трибуналу Апостольська Сигнатури і і. о. голови Апеляційного Суду Ватикану з 2 квітня 1992 по 26 листопада 1994 року Префект Верховного Трибуналу Апостольська Сигнатури і голова Апеляційного Суду Ватикану з 26 листопада 1994 по 5 жовтня 1998. Кардинал-диякон з дьяконством Ss. Urbano e Lorenzo a Porta Prima з 26 листопада 1994 по 24 лютого 2005 року Зведений у кардинали-священики з титулом церкви pro hac vice Ss. Urbano e Lorenzo a Porta Prima з 24 лютого 2005 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.