Каччавіллан, Агостіно

Його Високопреосвященство кардинал Агостіно Каччавіллан (італ. Agostino Cacciavillan), (нар. 14 серпня 1926 Новаль ді Вальданьо, Італія). Італійський куріальний кардинал і ватиканський дипломат. Титулярний архиєпископ Амітерно з 17 січня 1976. Про-нунцій в Кенії і апостольський делегат на Сейшелах з 17 січня 1976 по 9 травня 1981. Про-нунцій в Індії з 9 травня 1976 по 30 квітня 1985. Перший про-нунцій в Непалі з 30 квітня 1985 по 13 червня 1990. Про-нунцій в США з 13 червня 1990 по 5 листопада 1998. Голова Адміністрації Церковного Майна Святого Престолу з 5 листопада 1998 по 1 жовтня 2002. Кардинал-диякон з дьяконством Ss. Angeli Custodi a Citt Giardino з 21 лютого 2001. Кардинал-протодиякон з 1 березня 2008 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.