Де Джорджі, Сальваторе

Його Високопреосвященство кардинал Сальваторе Де Джорджі (італ. Salvatore De Giorgi), (нар. 6 вересня 1930 року, Верноль, Італія). Італійський кардинал. Титулярний єпископ Тула і допоміжний єпископ Орьі з 21 листопада 1973 по 29 листопада 1975. коад'ютором з правом успадкування єпархії Орьяна з 29 листопада 1975 по 17 березня 1978. Єпископ Орьі з 17 березня 1978 по 4 квітня 1981 року Архієпископ Фоджа, Бовіно і Трой з 4 квітня 1981 по 30 вересня 1986. Архієпископ Фоджа-Бовіно з 30 вересня 1986 по 10 жовтня 1987. Архієпископ Таранто з 10 жовтня 1987 по 11 травня 1990. Архієпископ Палермо з 4 квітня 1996 по 19 грудня 2006 року Апостоличний адміністратор Палермо з 19 грудня 2006 по 10 лютого 2007. Кардинал-священик з титулом церкви S. Maria in Ara Coeli з 21 лютого 1998.

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.