Дінардо, Даніель Ніколас

Його Високопреосвященство кардинал Даніель Ніколас Дінардо ( англ. Daniel Nicholas DiNardo), (нар. 23 травня 1949 Стейнбевілл, США). Американський кардинал. Коадютор Сіу Сіті з 19 серпня 1997 по 28 листопада 1998. Єпископ Сіу Сіті з 28 листопада 1998 по 16 січня 2004 року коадютор Галвестона-Х'юстона з 16 січня 2004 по 28 лютого 2006 року Архієпископ Галвестона-Х'юстона з 28 лютого 2006 року Кардинал-священик з титулом церкви S. Eusebio з 24 листопада 2007 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.