Фелічі, Анджело

Його Високопреосвященство кардинал Анджело Фелічі (італ. Angelo Felici), (нар. 26 липня 1919 року, Сеньи, Італія - ​​17 червня 2007, Рим, Італія). Італійський куріальний кардинал і ватиканський дипломат. Титулярний архиєпископ Чезаріани з 22 липня 1967. Про-нунцій в Голландії з 22 липня 1967 по 13 травня 1976. Нунцій в Португалії з 13 травня 1976 по 27 серпня 1979. Нунцій у Франції з 27 серпня 1979 по 1 липня 1988. Префект Конгрегації з канонізації святих з 1 липня 1988 по 13 червня 1995. Голова Папської Комісії "Ecclesia Dei" з 16 грудня 1995 по 14 квітня 2000. Кардинал-диякон з дьяконством Ss. Biagio e Carlo ai Catinari з 28 червня 1988. Зведений у кардинали-священики з титулом церкви pro hac vice Ss. Biagio e Carlo ai Catinari з 26 липня 1999 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.