Хавьерре Ортасу, Антоніо Марія

Його Високопреосвященство кардинал Антоніо Марія Хавьерре Ортасу (ісп. Antonio María Javierre Ortas), (21 лютого 1921 року, Сьєтамо, Іспанія - 1 лютого 2007, Ватикан). Салезіанець. Іспанська куріальний кардинал. Титулярний архиєпископ Мети і секретар Священної Конгрегації Католицької Освіти з 20 травня 1976 по 1 липня 1988. Бібліотекар і Архіваріус Римсько-католицької Церкви з 1 липня 1988 по 9 квітня 1992. Префект Конгрегації Богослужіння і Дисципліни Таїнств з 9 квітня 1992 по 21 червня 1996 року Кардинал -дьякон з дьяконством S. Maria Liberatrice a Monte Testaccio з 28 червня 1988. Зведений у кардинали-священики з титулом церкви pro hac vice S. Maria Liberatrice a Monte Testaccio з 9 січня 1999.

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.