Келі, Джованні

Його Високопреосвященство кардинал Джованні Келі (італ. Giovanni Cheli), (народився 4 жовтня 1918 року, Турин, Італія) - італійський куріальний кардинал і ватиканський дипломат. Постійний спостерігач Святого Престолу в ООН з 25 липня 1973 по 18 вересня 1986. Титульний архієпископ Санта Джусто і Апостоличний Нунцій з 8 вересня 1978. В. о. голови Папської Ради з пасторському піклуванню про мігрантів і мандруючих з 18 вересня 1986 по 1 березня 1989. Голова Папської Ради з пасторському піклуванню про мігрантів і мандруючих по 1 березня 1989 по 15 червня 1998. Кардинал-диякон з дьяконством Ss. Cosma e Damiano з 21 лютого 1998 по 1 березня 2008 року Зведений у кардинали-священики з титулом церкви pro hac vice Ss. Cosma e Damiano c 1 березня 2008 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.