Коппа, Джованні

Його Високопреосвященство кардинал Джованні Коппа (італ. Giovanni Coppa), (нар. 9 листопада 1925 Альба, Італія). Італійський куріальний кардинал. Титулярний архиєпископ Серт з 1 вересня 1979. Делегат папських уявлень в Державному Секретаріаті Святого Престолу з 1 вересня 1979 по 30 червня 1990. Апостольський Нунцій в Чехословаччині з 30 червня 1990 по 1 січня 1993 року Апостольський Нунцій в Словаччині з 1 січня 1993 по 2 березня 1994 . Апостольський Нунцій в Чехії з 2 березня 1994 по 19 травня 2001 року Кардинал-диякон з дьяконством S. Lino з 24 листопада 2007 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.