Лаги, Піо

Його Високопреосвященство кардинал Піо Лаги (італ. Pio Laghi), (нар. 21 травня 1922 року, Кастільоне, Італія). Італійський куріальний кардинал і ватиканський дипломат. Титулярний архиєпископ Мауріано з 24 травня 1969. Апостоличний делегат в Єрусалимі і Палестині з 24 травня 1969 по 28 травня 1973. Про-нунцій на Кіпрі c 28 травня 1973 по 27 квітня 1974. Нунцій в Аргентині з 27 квітня 1974 по 10 грудня 1980. Апостоличний делегат в США і постійний спостерігач при ОАД з титулом нунція ad personam з 10 грудня 1980 по 26 березня 1984. про-нунцій в США з 26 березня 1984 по 6 квітня 1990. В. о. префекта Конгрегації Католицької Освіти з 6 квітня 1990 по 1 липня 1991. Префект Конгрегації Католицької Освіти і великий канцлер Папського Григоріанського Університету з 1 липня 1991 по 15 листопада 1999. Кардинал-протодиякон з 9 січня 1999 по 26 лютого 2002 року Кардинал-диякон з дьяконством S . Maria Ausiliatrice in Via Tuscolana з 28 червня 1991. Зведений у кардинали-священики з титулом церкви S. Pietro in Vincoli з 26 лютого 2002 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.