Маркізано, Франческо

Його Високопреосвященство кардинал Франческо Маркізано (італ. Francesco Marchisano), (нар. 25 червня 1929 року, Ракконіджі, Італія) - італійський куріальний кардинал. Титулярний єпископ Популоніі з 6 жовтня 1988 по 9 липня 1994. титулярний архиєпископ Популоніі з 9 липня 1994. Голова Папської Комісії зі збереження художнього та культурної спадщини Церкви з 6 жовтня 1988 по 4 вересня 1991. Голова Папської Комісії з Священної Археології з 4 вересня 1991 по 28 серпня 2004 року Голова Папської Комісії з культурної спадщини Церкви з 3 травня 1993 по 13 жовтня 2003 року Голова Постійної Комісії з охорони історичних і мистецьких пам'яток Святого Престолу з 8 березня 2003. Архипресвітер Ватиканської патр іаршей базиліки з 24 квітня 2002 по 31 жовтня 2006 року Генеральний вікарій держави-граду Ватикан і голова Фабрики Святого Петра з 24 квітня 2002 по 5 лютого 2005 року Голова Кадрової Служби Святого Престолу з 5 лютого 2005. Кардинал-диякон з дьяконством S. Lucia del Gonfalone з 21 жовтня 2003 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.