Нои, Вирджилио

Його Високопреосвященство кардинал Вирджилио Нои (італ. Virgilio Noé), (нар. 30 березня 1922 року, Дзелато ді Берегуардо, Італія). Італійський куріальний кардинал. Заступник Секретаря Конгрегації Богослужіння з 9 травня 1969 по 14 липня 1975. Заступник Секретаря Конгрегації Богослужіння і Дисципліни Таїнств з 14 липня 1975 по 21 жовтня 1977. Секретар-адьюнкт Конгрегації Богослужіння і Дисципліни Таїнств з 21 жовтня 1977 по 30 січня 1982. Папський Обер-церемоніймейстер з 1 серпня 1970 по 6 березня 1982. Титульний архієпископ Вонкаріі з 30 січня 1982. Секретар Конгрегації Богослужіння і Дисципліни Таїнств з 30 січня 1982 по 24 травня 1989. Голова Постійної Комісії з охорони історичних і мистецьких пам'яток Святого рестола з 24 травня 1989 по 8 березня 2003. Генеральний вікарій держави-граду Ватикан, голова Структури базиліки Святого Петра і архіпресвітер Ватиканської патріаршої базиліки з 1 липня 1991 по 24 квітня 2002. Кардинал-диякон з дьяконством S. Maria Ausiliatrice in Via Tuscolana з 28 червень 1991. Зведений у кардинали-священики з титулом церкви Regina Apostolorum з 26 лютого 2002 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.