Патріархат Західної Індії

Історія патріархатаПосле відкриття Америки іспанська місія в цій частині світу набула особливого значення. У 1524 році папа Лев x створив для іспанських священнослужителів титул "Патріарха Західної Індії". У 1572 році цей титул був з'єднаний з посадою Верховного Каплана іспанської армії і залишався виключно знаком поваги. У 1644 році патріарху була надана певна (дуже обмежена) юрисдикція в Америці. У 1891 патріарший титул був переданий архієпископу Толедо (примаса Іспанії), але в 1920 році повернувся до генерального вікарія армії (чия резиденція знаходиться в Мадриді). ПатріархіЕстебан Габріель Меріно (2 вересня 1530 - 28 липень 1535) Фернандо Ніфіо де Гевара (8 жовтня 1546 - 16 вересень 1552) Педро де Моя і Контрерас (15 січня - 7 грудня 1591) Хуан Гусман (15 листопада 1602-1605) Хуан Батиста Ацеведо Муньос (16 січня 1606 - 8 червня 1608) Педро Мансо (10 листопада 1608 - 1609) Дієго Гузман де Харос (14 травня - 18 квітень 1616) Андрес Пахечо (6 жовтня 1625 - 7 аперля 1626) Карлос Борха Кетеллас і Понс де Леон ( 3 жовтня 1708 -8 серпня 1733) Буенавентура Кордоба Еспінола де ла Кереда (6 квітня 1761 - 6 травня 1777) Фрасіско Хав'єр Дельгадо Бенегас (30 березня 1778 - 10 січень 1780) Каетано адсор Пареде з (25 лютого - 12 липень 1782) Мануель Буенавентура Фіруероа Барреро (1 жовтня 1782 - 3 квітня 1783) Антоніо Сентманат і Кстелла (25 червня 1784 - 14 квітень 1806) Рамон Хосе Арк (26 серпня 1806 - 10 липень 1815) Франсиско Антоніо Цербіан Вальда (10 липня 1815 - 10 лютий 1820) Антоніо Аллу Сессе (19 вересня 1820 - 1842) Антоніо Посада Рубін де Целіс (17 грудня 1847 - 22 листопада 1851) Томас Іглесіас Барконес (28 листопада 1851 - 9 травня 1874) Франсиско де Паула Бенавідес і Наваррете (5 липня 1875 - 13 травня 1881) Хосе Морено і Мазон (18 листопада 1881 - 27 березень 1885) Мігель паю і Ріко (7 червня 1886 - 2 грудня 1891) Антолін Монесцілло і Визио (1892- 1897) Кіріако Марія Санчо і Хервас (24 березня 1898 - 28 лютий 1909) Грегоріо Марія Агірре і Гарсія (29 квітня 1909 - 10 жовтень 1913) Вікторіано Гуісасола і Менендес (1 січня 1914 - 2 вересня 1920) Хайме Кардона і Тур (9 грудня 1920 - 6 січня 1923) Хуліан де Дієго і Гарсія Алколеа (27 липня 1923 - 8 жовтня 1925) Франсиско Муньос е Ізкуіердо (14 грудня 1925 - 18 квітень 1930) Раймондо Перес і Родрігес (30 червня 1930 - 28 грудень 1937) вакантне 1937 1946Леопольдо Ейо і Гарай (21 липня 1946 - 31 липень 1963) вакантне 1963-

Католицька енциклопедія.EdwART. 2011.