Пімента, Симон Ігнатій

Його Високопреосвященство кардинал Симон Ігнатій Пімента (англ. Simon Ignatius Pimenta), (нар. 1 березня 1920 році, МАРОЛ, Індія). Індійський кардинал. Титулярний єпископ Бокконі і допоміжний єпископ Бомбея з 5 червня 1971 по 26 лютого 1977. коад'ютором з правом успадкування Бомбейської митрополії з 26 лютого 1977 по 11 вересня 1978. Архієпископ Бомбея з 11 вересня 1978 по 8 листопада 1996. Голова конференції католицьких єпископів Індії латинського обряду з 3 березня 1994 року Кардинал-священик з титулом церкви S. Maria Regina Mundi a Torre Spaccata з 28 червня 1988.

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.