Кесада Торунь, Родольфо

Його Високопреосвященство кардинал Родольфо Кесада Торунь (ісп. Rodolfo Quezada Toruño), (нар. 8 березня 1932 Кюдад Гватемала, Гватемала). Гватемальський кардинал. Титулярний єпископ Гадіауфали і допоміжний єпископ Сакапа з 5 квітня 1972 по 11 вересня 1975. коад'ютором з правом успадкування єпархії Сакапа з 11 вересня 1975 по 16 лютого 1980. Єпископ Сакапа з 16 лютого 1980 по 19 червня 2001. Прелат Санто-Крісто де Ескіпулас з 24 червня 1986 по 19 червня 2001. Архієпископ Гватемали з 19 червня 2001. Голова єпископської конференції Гватемали з 1988 по 1992 і з 31 січня 2004 року Кардинал-священик з титулом церкви S. Saturnino з 21 жовтня 2003 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.