Сарр, Теодор-Адрієн

Його Високопреосвященство кардинал Теодор-Адрієн Сарр (фр. Théodore-Adrien Sarr), (нар. 28 листопада 1936 , Фадіот, Сенегал). Сенегальський кардинал. Єпископ Калоака з 1 липня 1974 по 2 червня 2000 року Архієпископ Дакара з 2 червня 2000. Кардинал-священик з титулом церкви S. Lucia a Piazza d'Armi з 24 листопада 2007 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.