Сепе, Крешенціо

Його Високопреосвященство кардинал Крешенціо Сепе (італ. Crescenzio Sepe), (нар. 2 червня 1943 року, Каринаро, Італія). Італійський куріальний кардинал і ватиканський дипломат. Титулярний архиєпископ Градо с 2 квітня 1992. Секретар Конгрегації у справах духовенства с 2 квітня 1992 по 3 листопада 1997. Префект Конгрегації Євангелізації Народів і Великий Канцлер Папського Урбаніанський Університету з 9 квітня 2001 по 20 травня 2006 року Архієпископ Неаполя з 20 травня 2006 року Кардінал- диякон з дьяконством Dio Padre misericordioso з 21 лютого 2001 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.