Таофінуу, Пій

Його Високопреосвященство кардинал Пій Таофінуу (англ. Pio Taofinu'u), (8 грудня 1923 Фалеалупо, Самоа - 19 січня 2006, Апіа, Самоа). Поленезійскій кардинал. Єпископ Апіа з 11 січня 1968 по 10 серпня 1974. Єпископ Самоа і Токелау з 10 серпня 1974 по 10 вересня 1982. Архієпископ Самоа-Апіа і Токелау з 10 вересня 1982 по 26 червня 1992. Архієпископ Самоа-Апіа з 26 червня 1992 по 16 листопада 2002. Кардинал-священик з титулом церкви S. Onofrio з 5 березня 1973.

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.