Уроса Савіно, Хорхе Лібераті

Його Високопреосвященство кардинал Хорхе Лібераті Уроса Савіно (ісп. Jorge Liberato Urosa Savino), (нар. 28 серпня 1942 року, Каракас, Венесуела). Венесуельський кардинал. Титулярний єпископ Веджезели ді Біцачени і допоміжний єпископ Каракаса з 22 вересня 1982 по 16 березня 1990. Архієпископ Валенсії-ен-Венесуели з 16 березня 1990 по 19 вересня 2005 року Архієпископ Каракаса з 19 вересня 2005 року Кардинал-священик з титулом церкви S. Maria ai Monti з 24 березня 2006 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.