Агре, Бернар

Його Високопреосвященство кардинал Бернар Агре ( фр. Bernard Agré), (рід . 2 березня 1926 Монга, Кот-д'Івуар). Кот-д'Івуарскій кардинал. Єпископ Мана з 8 червня 1968 по 6 березня 1992 року Архієпископ Ямусукро з 6 березня 1992 по 19 грудня 1994. Архієпископ Абіджана з 19 грудня 1994 по 2 травня 2006 року Кардинал-священик з титулом церкви S. Giovanni Crisostomo a Monte Sacro Alto з 21 лютого 2001.

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.