Антонетті, Лоренцо

Його Високопреосвященство кардинал Лоренцо Антонетті (італ. Lorenzo Antonetti), (нар. 31 липня 1922 року, Романьяно Сесья, Італія). Італійський куріальний кардинал і ватиканський дипломат. Титулярний архиєпископ Розелле з 23 лютого 1968. Нунцій в Гондурасі та Нікарагуа з 24 лютого 1968 по 29 червня 1973. Про-нунцій в Заїрі з 29 червня 1973 по 15 червня 1977. Секретар Адміністрації Церковного Майна Святого Престолу з 15 червня 1977 по 23 вересня 1988 . Нунцій у Франції з 23 вересня 1988 по 24 червня 1995. В. о. голови Адміністрації Церковного Майна Святого Престолу з 24 червня 1995 по 23 лютого 1998. Голова Адміністрації Церковного Майна Святого Престолу з 23 лютого по 5 листопада 1998. Кардинал-диякон з дьяконством S. Agnese in Agone з 21 лютого 1998 по 1 березня 2008 року Зведений у кардинали-священики з титулом церкви pro hac vice S. Agnese in Agone c 1 березня 2008 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.