Канестрі, Джованні

Його Високопреосвященство кардинал Джованні Канестрі (англ. Giovanni Canestri), (нар. 30 вересня 1918 року, Кастельспіна, Італія). Італійський кардинал. Титулярний єпископ Тенедо і допоміжний єпископ кардинала-вікарія Риму з 8 липня 1961 по 7 січня 1971. Єпископ Тортон з 7 січня 1971 по 8 лютого 1975. титулярний єпископ Монтерано з персональним титулом архієпископа і намісник Риму з 8 лютого 1975 по 22 березня 1984. Архієпископ Кальярі з 22 березня 1984 по 6 липня 1987. Архієпископ Генуї з 6 липня 1987 по 20 квітня 1995. Кардинал-священик з титулом церкви S. Andrea della Valle з 28 червня 1988.

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.