Конфалоньері, Карло

Його Високопреосвященство кардинал Карло Конфалоньері (італ. Carlo Confalonieri), (25 липня 1893 Севезо, Італія - ​​1 серпня 1986, Рим, Італія). Італійський куріальний кардинал. Архієпископ Аквіли з 27 березня 1941 по 22 лютого 1950. Титульний архієпископ Нікополі аль нести з 22 лютого 1950. Секретар Священної Конгрегації Семінарій і Університетів з 25 січня 1950 по 15 грудня 1958. Архипресвітер Базиліки Санта Марія Маджоре з 16 листопада 1959 по 25 лютого 1973. секретар і Префект Священної Конгрегації у справах Єпископів з 14 березня 1961 по 25 лютого 1973. Голова Папської Комісії з пасторському піклуванню про мігрантів і мандруючих з 30 квітня 1970 по 25 лютого 1973. Віце-декан Священної Колегії Кардиналів з 7 січня 1972 до 12 грудня 1977 . грудня н Священної Колегії Кардиналів з 12 грудня 1977 по 1 серпня 1986. Кардинал-священик з титулом церкви S. Agnese fuori le mura з 18 грудня 1958 по 15 березня 1972. Кардинал-єпископ Палестріні з 15 березня 1972. Кардинал-єпископ Остії з 12 грудня 1977.

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.