Словник бізнес-термінів

А-Конто - це ... Що таке А-Конто?

А-Конто

Від іт. a conto (в рахунок платежу) вид попереднього розрахунку, представляюющій з себе авансову оплату рахунків експортера імпортером за продані товари Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
А-Мета - це ... Що таке А-Мета?

А-Мета

Від іт. a meta - навпіл А. Венчурна комерційна угода, при якій обидві сторони несуть ризик в рівній мірі. Б. Паритетна угода, т. Е угода на умовах рівної оплати. Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
Апріорі - це ... Що таке Апріорі?

Апріорі

Від лат. a priori -з попереднього А. Незалежно від досвіду, до досвіду. Б. Заздалегідь, наперед, попередньо. В. Знання про факти, отримане до вивчення їх на основі досвіду. Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
А1 - це ... Що таке А1?

А1

А. У судновому Регістрі Ллойда позначення найвищого класу (рейтингу) безпеки судна для мореплавання, привласнення якого дає можливість отримати кредит в банку під заставу судна, а також пільгового морського страхування. Прийнято в кінці 18 століття. Б. Позначення в акті медичного освідельствованія ряду країн потенційного клієнта страхової компанії, що означає відсутність протипоказань для укладення договору особистого страхування.

Читати Далі
Абак - це ... Що таке Абак?

Абак

А. Механічні дерев'яні, кістяні або кам'яні рахунки, що представляють собою пристрій, з пересуваються по декількох напрямних пластинках, завдяки яким проводилися розрахунки. Застосовувався в Європі і арабських країнах до середини xVlll століття. На Далекому Сході набув поширення китайський аналог - суан-пан.

Читати Далі
Абандон - це ... Що таке Абандон?

Абандон

Фр. abandon - відмова, англ. від abandonment А. Відмова від права власності або права її використання без примусу. Б. Одностороння відмова від боргових вимог, при якому одна зі сторін відмовляється від своїх прав, без вилучення свого внеску в спільну справу, наприклад, виробник продукції не пред'являє боргових вимог до посередника з продажу свого товару, якщо той заявляє, що це необхідно для продовження реалізації.

Читати Далі
Абандон В Страхуванні - це ... Що таке Абандон В Страхуванні?

Абандон В Страхуванні

Заяву страхувальника про відмову від прав на застраховане майно на користь страховика (у випадках пропажі, загибелі предмета страхування або неможливості відновлення або ремонту транспортного засобу) і для отримання всієї страхової суми. У зарубіжному законодавстві заяву може бути зроблено тільки протягом 6 місяців з моменту виникнення страхового випадку.

Читати Далі
Абревіатура - це ... Що таке Абревіатура?

Абревіатура

Назва або позначення, що складається з початкових літер або цифр словосполучення, що використовується для скорочення місця і прискорення передачі інформації. Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
ABC-аналіз - це ... Що таке ABC-аналіз?

ABC-аналіз

Інструмент оперативного управління використовуваний для визначення ключових клієнтів, товарів, товарних груп з метою аналізу, моніторингу та розробки ефективних бізнес-рішень. В його основі лежить принцип Парето - 20% всіх товарів дають 80% обороту Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
МЕТОД АВС (aCTIVITY BASED COSTING) - це ... Що таке МЕТОД АВС (ACTIVITY BASED COSTING)?

МЕТОД АВС (aCTIVITY BASED COSTING)

Аналіз витрат за видами діяльності. Застосовується для отримання інформації про витрати і нефінансової інформації про діяльність організації, необхідної при прийнятті рішень. Особлива форма функціонального аналізу витрат, що забезпечує більш точний опис витрат і відображає фінансовий стан організації краще, ніж традиційні методи бухгалтерського обліку.

Читати Далі
Можливість Помилок І Пропусків Обумовлена ​​- це ... Що таке Можливість Помилок І Пропусків Обумовлена?

Можливість Помилок І Пропусків Обумовлена ​​

Напис на рахунку-фактурі, вироблена для того, щоб звільнити особу, виписувати рахунок-фактуру, від відповідальності за канцелярські помилки. Не має юридичного підґрунтя. Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
АБОРИГЕНИ - це ... Що таке АБОРИГЕНИ?

АБОРИГЕНИ

Корінні мешканці будь-якої території, країни. У сучасному праві під ними розуміються зазвичай корінні народи (етнічні групи) деяких розвинених і країн, що розвиваються, які зберегли первіснообщинний спосіб життя (американські індіанці, ескімоси, новозеландські маорі і ін.). З огляду на крайньої відсталості аборигени не можуть адаптуватися , Тому закон передбачає для них особливий правовий статус, що виходить із їхнього традиційного укладу.

Читати Далі
Близько - це ... Що таке Близько?

Близько

Позначення кількості товару при масових поставках, у випадках, коли величина партії прив'язується зазвичай до місткості транспортних засобів. У договорі поставки перед величиною, що визначає кількість товару, ставиться близько, що означає можливість відхилення кількості товару в партії. Словник бізнес-термінів.

Читати Далі
Абразія - це ... Що таке Абразія?

Абразія

Різновид стихійного лиха в страхуванні. Так визначається знесення, розмив і руйнування водною стихією, морським прибоєм поверхні суші безпосередньо примикає до води. Застосовується щодо морів, річок, озер і водосховищ. Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
Аброгація - це ... Що таке аброгація?

Аброгація

Англ. abrogation скасування застарілого закону по одній з двох причин: 1. зважаючи на його марності; 2. в разі, якщо закон не відповідає духу часу, звичаїв суспільства. Сама А. означає повну заміну старого закони новим. Якщо закон скасовується частково, то цей процес називається дерогацііей; якщо вносяться необхідні зміни в старий закон - оброгаціей; якщо в старий закон вносяться доповнення - суброгацію.

Читати Далі
АБШЛЮСС - це ... Що таке АБШЛЮСС?

АБШЛЮСС

Вказівка ​​про необхідність записи сальдо на слабку сторону рахунку. Метод абшлюсса розробляв Н. Попов, називав його теорією "балансу в рахунку", запис сальдо здійснюється виходячи з вирівняні: "залишок + прихід = витрата + залишок новий" Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
Відсутність Безвісну - це ... Що таке Відсутність Безвісну?

Відсутність Безвісну

Факт тривалої відсутності громадянина в місці його постійного проживання, встановлений в судовому порядку. У РФ визнання громадянина безвісно відсутнім проводиться за заявою зацікавленої особи, якщо протягом одного року в місці постійного проживання громадянина немає відомостей про місце його перебування.

Читати Далі
Абсентеїзм - це ... Що таке Абсентеїзм?

Абсентеїзм

(Absenteeism) Ухилення від роботи без поважної причини; часто це - одноденне відсутність на роботі у зв'язку з хворобою, але без відвідування лікаря. Абсентеїзм найбільш поширений у великих організаціях, де може ставати серйозною проблемою. З метою боротьби з абсентеїзмом деякі організації ввели гнучкий робочий графік, збільшили тривалість щорічних відпусток, на додаток до нормальних вихідних встановили персональні вихідні дні і розробили спеціальні програми, що заохочують присутність на роботі.

Читати Далі
Абсентеїзм землевласницька - це ... Що таке Абсентеїзм землевласницька?

Абсентеїзм землевласницька

Форма володіння землею, при якій засіб виробництва - земля відокремлена від власника, який сам не бере участі в процесі сільськогосподарського виробництва, а тільки отримує фінансовий дохід у вигляді ренти. Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
Абсолютна Перевага - це ... Що таке Абсолютна Перевага?

Абсолютна Перевага

(Absolute advantage) Вища ефективність економічної діяльності окремої особи чи групи осіб в порівнянні з іншими особами або групами осіб. Адам Сміт (1723-1790) припустив, що фрітредерство (свобода торгівлі) виявиться вигідним, якщо країни спеціалізуються на тих виробництвах, в яких вони мають абсолютну перевагу.

Читати Далі