Словник бізнес-термінів

А-Конто - це ... Що таке А-Конто?

А-Конто

Від іт. a conto (в рахунок платежу) вид попереднього розрахунку, представляюющій з себе авансову оплату рахунків експортера імпортером за продані товари Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
А-Мета - це ... Що таке А-Мета?

А-Мета

Від іт. a meta - навпіл А. Венчурна комерційна угода, при якій обидві сторони несуть ризик в рівній мірі. Б. Паритетна угода, т. Е угода на умовах рівної оплати. Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
Апріорі - це ... Що таке Апріорі?

Апріорі

Від лат. a priori -з попереднього А. Незалежно від досвіду, до досвіду. Б. Заздалегідь, наперед, попередньо. В. Знання про факти, отримане до вивчення їх на основі досвіду. Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
А1 - це ... Що таке А1?

А1

А. У судновому Регістрі Ллойда позначення найвищого класу (рейтингу) безпеки судна для мореплавання, привласнення якого дає можливість отримати кредит в банку під заставу судна, а також пільгового морського страхування. Прийнято в кінці 18 століття. Б. Позначення в акті медичного освідельствованія ряду країн потенційного клієнта страхової компанії, що означає відсутність протипоказань для укладення договору особистого страхування.

Читати Далі
Абак - це ... Що таке Абак?

Абак

А. Механічні дерев'яні, кістяні або кам'яні рахунки, що представляють собою пристрій, з пересуваються по декількох напрямних пластинках, завдяки яким проводилися розрахунки. Застосовувався в Європі і арабських країнах до середини xVlll століття. На Далекому Сході набув поширення китайський аналог - суан-пан.

Читати Далі
Абандон - це ... Що таке Абандон?

Абандон

Фр. abandon - відмова, англ. від abandonment А. Відмова від права власності або права її використання без примусу. Б. Одностороння відмова від боргових вимог, при якому одна зі сторін відмовляється від своїх прав, без вилучення свого внеску в спільну справу, наприклад, виробник продукції не пред'являє боргових вимог до посередника з продажу свого товару, якщо той заявляє, що це необхідно для продовження реалізації.

Читати Далі
Абандон В Страхуванні - це ... Що таке Абандон В Страхуванні?

Абандон В Страхуванні

Заяву страхувальника про відмову від прав на застраховане майно на користь страховика (у випадках пропажі, загибелі предмета страхування або неможливості відновлення або ремонту транспортного засобу) і для отримання всієї страхової суми. У зарубіжному законодавстві заяву може бути зроблено тільки протягом 6 місяців з моменту виникнення страхового випадку.

Читати Далі
Абревіатура - це ... Що таке Абревіатура?

Абревіатура

Назва або позначення, що складається з початкових літер або цифр словосполучення, що використовується для скорочення місця і прискорення передачі інформації. Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
ABC-аналіз - це ... Що таке ABC-аналіз?

ABC-аналіз

Інструмент оперативного управління використовуваний для визначення ключових клієнтів, товарів, товарних груп з метою аналізу, моніторингу та розробки ефективних бізнес-рішень. В його основі лежить принцип Парето - 20% всіх товарів дають 80% обороту Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі