Словник бізнес-термінів

МЕТОД АВС (aCTIVITY BASED COSTING) - це ... Що таке МЕТОД АВС (ACTIVITY BASED COSTING)?

МЕТОД АВС (aCTIVITY BASED COSTING)

Аналіз витрат за видами діяльності. Застосовується для отримання інформації про витрати і нефінансової інформації про діяльність організації, необхідної при прийнятті рішень. Особлива форма функціонального аналізу витрат, що забезпечує більш точний опис витрат і відображає фінансовий стан організації краще, ніж традиційні методи бухгалтерського обліку.

Читати Далі
Можливість Помилок І Пропусків Обумовлена ​​- це ... Що таке Можливість Помилок І Пропусків Обумовлена?

Можливість Помилок І Пропусків Обумовлена ​​

Напис на рахунку-фактурі, вироблена для того, щоб звільнити особу, виписувати рахунок-фактуру, від відповідальності за канцелярські помилки. Не має юридичного підґрунтя. Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
АБОРИГЕНИ - це ... Що таке АБОРИГЕНИ?

АБОРИГЕНИ

Корінні мешканці будь-якої території, країни. У сучасному праві під ними розуміються зазвичай корінні народи (етнічні групи) деяких розвинених і країн, що розвиваються, які зберегли первіснообщинний спосіб життя (американські індіанці, ескімоси, новозеландські маорі і ін.). З огляду на крайньої відсталості аборигени не можуть адаптуватися , Тому закон передбачає для них особливий правовий статус, що виходить із їхнього традиційного укладу.

Читати Далі
Близько - це ... Що таке Близько?

Близько

Позначення кількості товару при масових поставках, у випадках, коли величина партії прив'язується зазвичай до місткості транспортних засобів. У договорі поставки перед величиною, що визначає кількість товару, ставиться близько, що означає можливість відхилення кількості товару в партії. Словник бізнес-термінів.

Читати Далі
Абразія - це ... Що таке Абразія?

Абразія

Різновид стихійного лиха в страхуванні. Так визначається знесення, розмив і руйнування водною стихією, морським прибоєм поверхні суші безпосередньо примикає до води. Застосовується щодо морів, річок, озер і водосховищ. Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
Аброгація - це ... Що таке аброгація?

Аброгація

Англ. abrogation скасування застарілого закону по одній з двох причин: 1. зважаючи на його марності; 2. в разі, якщо закон не відповідає духу часу, звичаїв суспільства. Сама А. означає повну заміну старого закони новим. Якщо закон скасовується частково, то цей процес називається дерогацііей; якщо вносяться необхідні зміни в старий закон - оброгаціей; якщо в старий закон вносяться доповнення - суброгацію.

Читати Далі
АБШЛЮСС - це ... Що таке АБШЛЮСС?

АБШЛЮСС

Вказівка ​​про необхідність записи сальдо на слабку сторону рахунку. Метод абшлюсса розробляв Н. Попов, називав його теорією "балансу в рахунку", запис сальдо здійснюється виходячи з вирівняні: "залишок + прихід = витрата + залишок новий" Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
Відсутність Безвісну - це ... Що таке Відсутність Безвісну?

Відсутність Безвісну

Факт тривалої відсутності громадянина в місці його постійного проживання, встановлений в судовому порядку. У РФ визнання громадянина безвісно відсутнім проводиться за заявою зацікавленої особи, якщо протягом одного року в місці постійного проживання громадянина немає відомостей про місце його перебування.

Читати Далі
Абсентеїзм - це ... Що таке Абсентеїзм?

Абсентеїзм

(Absenteeism) Ухилення від роботи без поважної причини; часто це - одноденне відсутність на роботі у зв'язку з хворобою, але без відвідування лікаря. Абсентеїзм найбільш поширений у великих організаціях, де може ставати серйозною проблемою. З метою боротьби з абсентеїзмом деякі організації ввели гнучкий робочий графік, збільшили тривалість щорічних відпусток, на додаток до нормальних вихідних встановили персональні вихідні дні і розробили спеціальні програми, що заохочують присутність на роботі.

Читати Далі
Абсентеїзм землевласницька - це ... Що таке Абсентеїзм землевласницька?

Абсентеїзм землевласницька

Форма володіння землею, при якій засіб виробництва - земля відокремлена від власника, який сам не бере участі в процесі сільськогосподарського виробництва, а тільки отримує фінансовий дохід у вигляді ренти. Словник бізнес-термінів. Академік. ру. 2001.

Читати Далі
Абсолютна Перевага - це ... Що таке Абсолютна Перевага?

Абсолютна Перевага

(Absolute advantage) Вища ефективність економічної діяльності окремої особи чи групи осіб в порівнянні з іншими особами або групами осіб. Адам Сміт (1723-1790) припустив, що фрітредерство (свобода торгівлі) виявиться вигідним, якщо країни спеціалізуються на тих виробництвах, в яких вони мають абсолютну перевагу.

Читати Далі