Тон і навколососковий гурток (ареол)

містять м'язові волокна, розташовані близько до шкіри і велика кількість нервових рецепторів. Вони являють собою одну з найбільш чутливих ерогенних зон.

Ерекція сосків є проявом сексуальних реакцій людини і з'являється під час фази збудження. Ерекції піддаються соски у представників обох статей, хоча ерекція сосків більш властива жінкам, ніж чоловікам.

Погладжування і лоскотання сосків, особливо губами, є ефективним сексуальним подразником, а загарбання губами не тільки соска, а й частини ареоли з ритмічними дотиками кінчиком язика до верхівки і бічної поверхні соска викликає у багатьох жінок і чоловіків почуття сексуальної насолоди, іноді з настанням оргазму.

Додаток

Соски

Ця глава розповідає про ті способи, за допомогою яких ви можете грати з сосками вашого партнера. Багато чоловіків і жінки мають дуже чутливі соски. Відчуття, які викликає їх стимуляція, можуть бути як приємними, так і викликати роздратування.

Наприклад, жінка може отримувати сильне насолоду, коли партнер буквально дихає на її соски, а якщо він доторкнеться до них трохи сильніше, то вона негайно здригнеться від болю.Таким чином, чоловік змушений вчитися маніпулювати її сосками так, як ніби це метелик, щоб стати майстром в мистецтві найніжнішої сексуальної стимуляції. Інший тип жінок хоче, щоб її партнер звертався з її сосками як повновладний господар, і не знаходить в цьому нічого еротичного до того моменту, коли він присмоктуватиме до них, як промисловий пилосос. Крім того, груди деяких жінок стає дуже чутливою під час певного періоду її менструального циклу, особливо в тих випадках, коли вони приймають протизаплідні таблетки. Вивчайте тіло вашого партнера і навчитеся відчувати його.

Чоловіки володіють такими ж чутливими сосками, як і жінки. Деякі чоловіки приходять в стан сильного збудження, і у них з'являється ерекція, і вони можуть навіть закінчити, якщо хтось буде пестити їх соски.

Все одно, до якої статі належить ваш партнер, існує кілька важливих речей, про які треба пам'ятати, коли цілуєш або пестиш соски або область грудей. Пам'ятайте, що спочатку ви будете почувати себе ніяково.

Розмір або якість

Точно так же, як у випадках з клітором або пенісом, чутливість сосків не має нічого спільного з їх розміром. Маленькі соски можуть походити на маленькі оголені контакти, а великі можуть абсолютно нічого не відчувати.

Натягнути шкіру на соску

Покладіть ваші пальці на бічні сторони сосків по їх периметру так, щоб майже не торкатися їх. Легко натисніть вашими пальцями на шкіру навколо сосків і починайте тягнути пальці в різні боки. Від цього шкіра на соску натягнеться Тепер ви можете лизати його або смоктати.

В себе і від себе

Витягніть губи трубочкою і обхопіть ними сосок таким чином, щоб вони примикали до нього, як автомобільна прокладка. Потім починайте поперемінно втягувати сосок в себе і виштовхувати його з рота таким чином, щоб повітря не підсмоктував крізь "прокладку", це призведе до того, що сосок буде поперемінно відчувати те вакуум, то наростаючий тиск. Той же спосіб дає добрі результати на мочках вух і клітор. Однак, якщо ви використовуєте його на вушних мочках, то спочатку переконайтеся в тому, що на них немає сережок. А що стосується ювелірних виробів на сосках або клітор, то що робити бідному хлопцеві?

Захоплення соска всією п'ятірнею

Цей спосіб дає добрі результати, якщо ваші руки і соски добре змащені масажними маслом. Покладіть долоню на груди таким чином, щоб кінчики ваших пальців знаходилися на однаковій відстані від соска по всьому колу. Потім ви починаєте стимулювати груди, трохи піднімаючи руку і пестячи відразу всі сторони грудей всіма пальцями до тих пір, поки вони не зімкнуться на кінчику соска. Потім відтягніть сосок вгору зовсім трохи або набагато залежно від того, що більше подобається вашому партнерові, і від його або її ступеня сексуального збудження.

Тон між вказівним і середнім пальцями

Можливість використання цього методу залежить від форми і розміру соска. Покладіть вашу руку, зігнуту в формі чашечки, на груди вашого партнера таким чином, щоб сосок виявився затиснутим між вказівним і середнім (а може, і якими іншими) пальцями вашої руки. Тепер стисніть пальці разом так, щоб при піднятті руки сосок і вся решта грудей рухалися разом з нею.

Тон і пеніс

Деякі жінки сильно збуджуються, коли чоловік пестить їх сосок головкою свого пеніса. Якщо він розкриє вхід в уретральний отвір пеніса, то іноді може захопити їм сильно збуджений твердий сосок. Це особливо підходить для пенісів тих чоловіків, яким не робили обрізання.

Повний блаженство

Ті жінки, які люблять, коли їх груди і соски стимулюють, часто скаржаться, що чоловіки приділяють цьому занадто мало часу. Мабуть, важко не приділити занадто багато уваги грудей вашого партнера, якщо йому або їй це приносить насолоду. Стимулюючи груди і соски, намагайтеся смоктати і лизати всі груди, а не тільки соски. Не забувайте також час від часу переходити з одних грудей на іншу.

Джоанідіс П. Біблія сексу. (Джерело: Сексологический словник)