Себастьяні, Серджіо

Його Високопреосвященство кардинал Серджіо Себастьяні (італ. Sergio Sebastiani), (нар. 11 квітня 1931 Монтемонако, Італія). Італійський куріальний кардинал і ватиканський дипломат. Титулярний архієпископ Чезаре ді Маурітані з 27 вересня 1976. Про-нунцій на Мадагаскарі і в Маврикії, а також апостольський делегат на Коморських островах з 27 вересня 1976 по 8 січня 1985. Нунцій в Туреччині з 8 січня 1985 по 16 листопада 1994 року Голова Префектури економічних справ Святого Престолу з 3 листопада 1997 по 12 квітня 2008 року Кардинал-диякон з дьяконством S. Eustachio з 21 лютого 2001 року

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.