Католицька енциклопедія

Служба папських літургійних церемоній - це ... Що таке Служба папських літургійних церемоній?

Служба папських літургійних церемоній

Служба Папських Літургійних церемоній або Служба Літургійних церемоній Верховного Понтифіка (лат. Officium de Liturgicis Celebrationibus Summi Pontificis) - одна з дикастерій Римської Курії. У Апостольська конституції Pastor Bonus функції даної установи пописати наступним чином: Глава 182 - § 1. Служба Літургійних церемоній Верховного Понтифіка повинна готувати все, що є необхідним для літургійних та інших священних святкувань, виконуваних Верховним Понтифіком або від його імені і контролювати ї

Читати Далі
Сестри Милосердя з Міядзакі - це ... Що таке Сестри Милосердя з Міядзакі?

Сестри Милосердя з Міядзакі

Католицька згромадження монахинь папського права, заснована доном Антоніо Каволі (sDB) і доном Вінченцо Чіматті (SDB) 15 серпня 1937 року, в місті Міядзакі, Японія. Вона входить до складу Салезіянської родини. Покровителями є св. Іоанн Боско, Діва Марія Помічниця Християн, св. Йосип, св. Вінцент де Поль.

Читати Далі
Сирійська католицька церква - це ... Що таке Сирійська католицька церква?

Сирійська католицька церква

Сиро-католицька церковьодна з Східно-католицьких церков, що дотримуються сирійського обряду. Відокремилася від Сиро-яковитский православної церкви. Перший сиро-католицький патріарх був обраний в 1622 році, але в 1702 році лінія патріаршества перервалася. Відновилася церква в xVIII столітті, коли сирійський патріарх Михайло Джарві оголосив себе католиком.

Читати Далі
Собор Святого Януарія - це ... Що таке Собор Святого Януарія?

Собор Святого Януарія

Собор св. Януарія - соборна церква Неаполя, присвячена небесному покровителю міста - святому Януарія. Закладена Карлом Анжуйським на фундаментах двох стародавніх базилік (від яких збереглися фрагменти мозаїчного оздоблення). Добудована і освячена при його онука Робертс. Основною визначною пам'яткою храму є каплиця св.

Читати Далі
Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (Москва) - це ... Що таке Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (Москва)?

Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (Москва)

Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії - найбільший католицький храм Росії. Один з двох діючих католицьких храмів Москви поряд з храмом святого Людовіка Французького (крім двох храмів у Москві існує також католицька каплиця святої Ольги). Розташований на Малій Грузинській вулиці, найближча станція метро - Вулиця 1905 року.

Читати Далі
Словацька греко-католицька церква - це ... Що таке Словацька греко-католицька церква?

Словацька греко-католицька церква

(Слів. Slovenská gréckokatolícka cirkev) - одна з Східно-католицьких церков, що дотримуються візантійського обряду, тобто належить до числа греко-католицьких церков. Діє в Словаччині і в північноамериканській діаспорі. ІсторіяРанняя історія Словацької греко-католицької церкви тісно пов'язана з історією Русинської греко-католицької церкви.

Читати Далі
Собор Святого Трифона - це ... Що таке Собор Святого Трифона?

Собор Святого Трифона

Кафедральний собор Святого Трифона (серб. Катедрал светогого Тріфуна / katedrala Svetog Trifuna), розташований в Которі, - один з двох католицьких кафедральних соборів Чорногорії, поряд з Кафедральним собором Непорочного зачаття, розташованому в місті Барі. Собор вважається духовним центром Которской єпархії на чолі з єпископом Іліёй Янич (серб.

Читати Далі
Сири, Джузеппе - це ... Що таке Сірі, Джузеппе?

Сири, Джузеппе

Його Високопреосвященство кардинал Джузеппе Сірі (італ. Giuseppe Siri, 20 травня 1906 року, Генуя, Італія - ​​2 травня 1989, Вілла Кампостано, Альбар, Італія) - один з найбільших кардиналів Римсько-католицької Церкви XX століття. Титулярний єпископ Лівьяде і допоміжний єпископ Генуї з 14 березня 1944 по 14 травня 1946 року Архієпископ Генуї з 14 травня 1946 по 6 липня 1987.

Читати Далі
Спаду, Фабріціо - це ... Що таке Спаду, Фабріціо?

Спаду, Фабріціо

Його Високопреосвященство кардинал Фабріціо Спаду (італ. Fabrizio Spada), (17 березня 1643, Рим, Папська область - 15 червень 1717, там же). Італійський куріальний кардинал. Державний секретар Ватикану (1691-1700). Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.

Читати Далі
Сиро-Маланкарська католицька церква - це ... Що таке Сиро-Маланкарська католицька церква?

Сиро-Маланкарська католицька церква

Одна з Східно-католицьких церков. Дотримується західно-сирійського літургійного обряду, який походить від старовинного Антиохійському обряду (крім сиро-Маланкарської церкви цей обряд використовується також Сирійської католицької церквою і Маронітської католицькою церквою). Одна з чотирьох східно-католицьких церков, що мають статус верховного архієпископства.

Читати Далі
Спинола, Джорджо - це ... Що таке Спинола, Джорджо?

Спинола, Джорджо

Його Високопреосвященство кардинал Джорджо Спинола (італ. Giorgio Spinola), (5 червня 1667, Генуя, Генуезька республіка - 17 червень 1739, Рим, Папська область). Італійський куріальний кардинал. Державний секретар Ватикану (1721-1724). Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.

Читати Далі
Посудина з освяченою водою - це ... Що таке Посудина з освяченою водою?

Посудина з освяченою водою

Посудина з освяченою водою, чарки - посудину при вході в храм, з якого віруючі кроплять себе освяченою водою ( "кропильницю" називається також переносний посудину з освяченою водою, в який священнослужитель при окроплення народу або тих чи інших предметів занурює кропило). Католицька енциклопедія. EdwART.

Читати Далі
Список 10 найдовших понтифікатів - це ... Що таке Список 10 найдовших понтифікатів?

Список 10 найдовших понтифікатів

Нижче представлені 10 римських первосвящеників, що сидять на Папському троні більше 20 років. 1. Пій iX (1846-1878): 31 рік, 7 місяців і 23 дні (11, 560 днів ). 2. Іван Павло II (1978-2005): 26 років, 5 місяців і 18 днів (9, 666 днів). 3. Лев XIII (1878-1903): 25 років, 5 місяців і 1 день (9, 281 днів).

Читати Далі
Скола, Анджело - це ... Що таке Скола, Анджело?

Скола, Анджело

Його Високопреосвященство кардинал Анджело Скола (італ. Angelo Scola; рід. 7 листопада 1941 року, Мальграте, Ломбардія, Італія) Італійський кардинал. Патріарх Венеції з 5 січня 2002 року Кардинал-священик з 21 жовтня 2003 року Скола - відомий вчений, автор численних, перекладених кількома мовами, теологічних і педагогічних робіт на такі теми, як біомедична етика, людська сексуальність і шлюб, теологічна антропологія, сім'я.

Читати Далі
Список німецьких пап - це ... Що таке Список німецьких пап?

Список німецьких пап

Вісім римських пап були німецького походження, включаючи Адріана vI, чиї предки були з сучасної Німеччини. 1. Григорій V (Бруно Каринтійський) - 996-999. 2. Климент II (граф Суітгер Шідгер-Морслебен-Горнбург) - 1046-1047. 3. Дамасій II (граф Поппоне фон Бріксен) - 1 048. 4. Святий Лев IX (граф Бруно Егісхейм-Дагсбург) - 1049-1054.

Читати Далі
Собор Паризької Богоматері - це ... Що таке Собор Паризької Богоматері?

Собор Паризької Богоматері

(Нотр-Дам) (фр. notre Dame de Paris) - географічне і духовне "серце" Парижа, розташований в східній частині острова Сіте, на місці першої християнської церкви Парижа - базиліки Святого Стефана, побудованої, в свою чергу, на місці галло-римського храму Юпітера. У соборі виявляється подвійність стилістичних впливів: з одного боку, присутні відгомони романського стилю Нормандії з властивим йому могутньою і щільною єдністю, а з іншого, - використані новаторські архітектурні досягнення готичного стил

Читати Далі
Алапа - це ... Що таке алапа?

Алапа

( Лат. alapa - ляпас) - символічний жест, який представляє собою елемент чинопослідування таїнства миропомазання. Полягає в дотику руки єпископа до щоки або плечу приймає миропомазання. Після Літургії. реформи II Ватиканського собору А. не запропоновані чинопоследованием, але в багатьох регіонах за традицією, як і раніше відбувається.

Читати Далі
Список 10 найбільш коротких понтифікатів - це ... Що таке Список 10 найбільш коротких понтифікатів?

Список 10 найбільш коротких понтифікатів

Тривалість понтифікату в днях включає як день посвячення, так і день смерті Папи. Так, навіть якщо тато римський помер на наступний день після посвяти, термін правління вважається рівним двом календарним дням. 1. Урбан vII (з 15 по 27 вересня 1590): правил протягом 13 календарних днів, помер перед коронацією.

Читати Далі
Сомаскі - це ... Що таке Сомаскі?

Сомаскі

Сомаскі, Конгрегація Регулярних кліриків Сомаскі, Братство кліриків Сомаскі (лат. Clerici Regulares Congregationis Somaschae, C. R. C. S) - католицька згромадження монахинь, заснована в XVI столітті. ОрганізаціяКонгрегація за даними на 2004 рік налічувала 512 членів, з них 358 священиків. Сомаскі опікуються 88 парафій, велика частина яких знаходиться в Італії.

Читати Далі
Алан Лілльський - це ... Що таке Алан Лілльський?

Алан Лілльський

(Alanus ab Insulis, Alain de Lille) - чернець-цистерцианец (OCist), богослов, філософ і поет; Doctor universalis (Доктор універсальний); рід. ок. 1128, Лілль (нині Франція), розум. ок. 1203, абатство Сито. Викладав в Парижі (бл. 1157-70) і Монпельє (бл. 1171-85), брав участь в III Латеранському соборі (тисяча сто сімдесят дев'ять).

Читати Далі