Католицька енциклопедія

Таофінуу, Пій - це ... Що таке Таофінуу, Пій?

Таофінуу, Пій

Його Високопреосвященство кардинал Пій Таофінуу (англ. Pio Taofinu'u), (8 грудня 1923 Фалеалупо, Самоа - 19 січня 2006, Апіа, Самоа). Поленезійскій кардинал. Єпископ Апіа з 11 січня 1968 по 10 серпня 1974. Єпископ Самоа і Токелау з 10 серпня 1974 по 10 вересня 1982. Архієпископ Самоа-Апіа і Токелау з 10 вересня 1982 по 26 червня 1992.

Читати Далі
Албанська католицька церква - це ... Що таке Албанська католицька церква?

Албанська католицька церква

Одна з Східно-католицьких церков, що дотримуються візантійського обряду, тобто належить до числа греко-католицьких церков. Всі парафії церкви розташовані на території Албанії. Не слід плутати її з Італо-албанської католицькою церквою, яка поширена на півдні Італії. ІсторіяХрістіанізація Албанії історично здійснювалася як місіонерами зі Сходу, так і з Заходу (головним чином, на півночі країни).

Читати Далі
Тардіні, Доменіко - це ... Що таке Тардіні, Доменіко?

Тардіні, Доменіко

Його Високопреосвященство кардинал Домініко Тардіні (італ. Domenico Tardini), (29 лютого 1888 Рим, Італійське королівство - 30 липень 1961 Рим, Італія). Італійський куріальний кардинал. 1958 - 1961 - Державний секретар Ватикану. Тарксон, Пітер КОДВА АппіахЕго Високопреосвященство кардинал Пітер Кодво Аппіах Тарксон (англ.

Читати Далі
Стеффорд, Джеймс Френсіс - це ... Що таке Стеффорд, Джеймс Френсіс?

Стеффорд, Джеймс Френсіс

Його Високопреосвященство кардинал Джеймс Френсіс Стеффорд (англ. James Francis Stafford), (нар. 26 липня 1932 Балтімор, США). Американський кардинал. Титулярний єпископ Респетти і допоміжний єпископ Балтімора з 19 січня 1976 по 17 листопада 1982. Генеральний вікарій Балтімора з 19 січня 1976 по 17 листопада 1982.

Читати Далі
Темпьетто - це ... Що таке Темпьетто?

Темпьетто

(Tempietto; букв. "храмик") - окремо стоїть каплиця-ротонда, зведена Браманте на замовлення іспанських монархів Фердинанда й Ізабелли на римському пагорбі Яникул в 1502 р Це була перша робота міланського архітектора в Римі, і вона здійснила справжню сенсацію. Вперше перед римлянами постало твір високого Відродження: незважаючи на мініатюрні розміри, точний підбір пропорцій робить Темпьетто злитим, граціозним і величним.

Читати Далі
Алдан - це ... Що таке Алдан?

Алдан

Місто в РФ, районний центр в Якутії в басейні р. Алдан; до 1939 - сел. непомітний; нас. 24 тис. Чол. (1996). Перше катол. богослужіння в районі А. було скоєно священиками Романом Цали і Лешеком Саленга в червні 1991 в сел. Якока (40 км від А.). З сент. того ж року катол. священики стали проводити богослужіння і працювати в школах в самому А.

Читати Далі
Алгера Льєжський - це ... Що таке Алгера Льєжський?

Алгера Льєжський

Алгера Льєжський, Алгера фон Лютте, (нім. Alger von Lüttich), 1060, Лютте (суч. Льєж) - 1131, Клюні - католицький письменник і упорядник теологічних трактатів . Він керував монастирської школою св. Ламберта в Люттихе, до того як вступив в монастир в Клюні, де зв'язав себе узами дружби з абатом Петром Високоповажним.

Читати Далі
Ромни - це ... Що таке Ромни?

Ромни

Трагічна історія храму Благовіщення Пресвятої Діви Марії в Сумах ні в якому разі не може розглядатися в якості сумного виключення, але показує яскравий приклад широко поширеною згубної практики переслідування Римо-католицької церкви в Радянському Союзі. Подібно багатостраждальному Сумському приходу, суворі випробування витримав храм Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Ромнах.

Читати Далі
Тартус - це ... Що таке Тартус?

Тартус

Тартус (араб.: طرطوس) - другий за величиною портове місто в Сирії після Латакії, адміністративний центр провінції Тартус. На латині місто називалося Антарадус (antaradus), хрестоносці його називали Антартус (Antartus) або Тортоса (Tortosa). Тартус розташований в 220 км на північний захід від Дамаска і менш ніж за годину їзди на південь від Латакії.

Читати Далі
Титул Папи Римського - це ... Що таке Титул Папи Римського?

Титул Папи Римського

Це офіційне найменування посад і санів, якими володіє Папа Римський. Титул російською * Єпископ Риму; * Вікарій Христа; * Наступник князя апостолів; * Верховний первосвященик Вселенської Церкви; * Примас Італії; * Архієпископ і митрополит Римської провінції; * Суверен держави-міста Ватикан; * Раб рабів Божих.

Читати Далі
Тецель, Йоганн - це ... Що таке Тецель, Йоганн?

Тецель, Йоганн

Йоганн Тецель, також Тетцель (нім. Johann Tetzel) - саксонський чернець. Народився в Пірні в 1470 році (за іншими даними - близько 1455 г.); був настоятелем домініканського монастиря в Глогау. Тетцель здобув популярність поширенням індульгенцій, які він продавав найбезсоромнішим чином, нав'язуючи їх, вимагаючи за них гроші, стверджуючи, що значення індульгенції перевищує значення хрещення.

Читати Далі
Террасас Сандоваль, Хуліо - це ... Що таке Террасас Сандоваль, Хуліо?

Террасас Сандоваль, Хуліо

Його Високопреосвященство кардинал Хуліо Террасас Сандоваль (ісп. Julio Terrazas Sandoval), (нар. 7 березня 1936 Валлегранде, Болівія). Редемпторист. Болівійський кардинал. Титулярний єпископ Apisa maggiore і допоміжний єпископ Ла Паса з 15 квітня 1978 по 9 січня 1982. Єпископ Оруро з 9 січня 1982 по 6 лютого 1991 року Архієпископ Санта Круз де ла Сьєрра з 6 лютого 1991 року Голова єпископської конференції Болівії в 1985 - 1991 і 1998 - 2005.

Читати Далі
Театинці - це ... Що таке Театинці?

Театинці

(Лат. Theatinorum, Ordo Clericorum Regularium), Конгрегація регулярних кліриків Божественного провидіння, CR - чоловічий священицький орден Римо-католицької церкви, заснований святим Каєтаном Тіенскім. ІсторіяОснователь ордена Каетан Тіенскій народився в 1480 у Віченці. Незабаром після висвячення в 1516 році він заснував маленьку громаду священиків для спільної молитви та роздумів, а також підготовки проповідників.

Читати Далі
Титульний єпископ - це ... Що таке Титульний єпископ?

Титульний єпископ

Лат. episcopus titularis in partibus infidelium (в перекладі: титулярний єпископ в країні невірних) або просто in partibus - слова ці додаються до титулу тих католицьких єпископів, які мають єпископський сан без відповідної йому юрисдикції і звичайно складаються вікарним єпископами, апостольськими вікарієм або прелатами у військових ординаріату .

Читати Далі
Тіссеран, Ежен - це ... Що таке Тіссеран, Ежен?

Тіссеран, Ежен

Його Високопреосвященство кардинал Ежен-Габріель-Жерве-Лоран Тіссеран (фр. Eugène-Gabriel-Gervais-Laurent Tisserant), (24 березня 1884, Нансі, Франція - 21 листопад 1971, Альбано-Лаціале, Італія) . Французьку та італійську куріальний кардинал. Секретар Священної Конгрегації у справах Східної Церкви з 19 червня 1936 по 11 листопада 1959.

Читати Далі
Тоніні, Ерзільо - це ... Що таке Тоніні, Ерзільо?

Тоніні, Ерзільо

Його Високопреосвященство кардинал Ерзільо Тоніні (італ. Ersilio Tonini), (нар. 20 липня 1914 року, Чентовера, Італія). Італійський кардинал. Єпископ Мачерата і Толентино і апостольський адміністратор sede vacante Чіньолі, Реканаті і Трей з 28 квітня 1969 по 22 листопада 1975. Архієпископ Равенни з 22 листопада 1975 по 27 жовтня 1990.

Читати Далі
Томко, Йозеф - це ... Що таке Томко, Йозеф?

Томко, Йозеф

Його Високопреосвященство кардинал Йозеф Томко (слів. Jozef Tomko), (нар. 11 березня 1924 Удавске, Чехословаччина). Словацька куріальний кардинал. Титулярний архиєпископ доп з 12 липня 1979. Генеральний Секретар Світового Синоду Єпископів з 12 липня 1979 по 24 квітня 1985. В. о. префекта Конгрегації Євангелізації Народів з 24 квітня по 27 травня 1985.

Читати Далі
Топпо, Телесфор Пласідус - це ... Що таке Топпо, Телесфор Пласідус?

Топпо, Телесфор Пласідус

Його Високопреосвященство кардинал Телесфор Пласідус Топпо (англ. Telesphore Placidus Toppo), (нар. 15 жовтня 1939 Ченпур, Індія ). Індійський кардинал. Єпископ Думки з 8 червня 1978 по 8 листопада 1984. коад'ютором архієпископа Ранчи з 8 листопада 1984 по 7 серпня 1985. Архієпископ Ранчи з 7 серпня 1985.

Читати Далі
Торреджані, Луїджі Марія - це ... Що таке Торреджані, Луїджі Марія?

Торреджані, Луїджі Марія

Його Високопреосвященство кардинал Луїджі Марія Торреджані (італ. Luigi Maria Torregiani), (18 жовтня 1697, Флоренція, Велике герцогство Тосканське - 6 січня 1777, Рим, Папська область). Італійський куріальний кардинал. Державний секретар Ватикану (1758-1769). Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.

Читати Далі
Третій Заповіт - це ... Що таке Третій Заповіт?

Третій Заповіт

Третій Заповіт - концепції різних авторів, які претендують на створення сучасного, нового, революційного світогляду, нової сверхрелігіі. При тому мається на увазі, що Третій Заповіт повинен прийти на зміну застарілим Нового Заповіту і Старого Заповіту. Багато релігії, серед яких релігії, які претендують на державний статус, дані претензії не визнають.

Читати Далі