Ваннутеллі, Вінченцо

Його Високопреосвященство кардинал Вінченцо Ваннутеллі (італ. Vincenzo Vannutelli), (5 грудня 1836, Дженаццано, Папська область - 9 липня 1930 року, Рим, Італійське королівство) - італійський куріальний кардинал. Брат кардинала Серафіно Ванутеллі. Титулярний архиєпископ Сарда з 23 січня 1880. Апостоличний делегат в Константинополі з 23 січня 1880 по 22 грудня 1882 і апостольський вікарій латинського патріархату Константинопольського з 23 січня 1880 по 4 жовтня 1883. інтернунціев в Бразилії з 22 грудня 1882 по 4 жовтня 1883. Нунцій в Португалії з 4 жовтня 1883 по травень 1891. Префект Священної Конгрегації Собору з 30 липня 1902 по 20 жовтня 1908. Префект Верховного Трибуналу Апостольська Сигнатури з 26 жовтня 1908 по 15 грудня 1914. Датарій Його Святості з 15 грудня 1914 по 9 липня 1930. Декан Священної Колегії Карди лів з 6 грудня 1915 по 9 липня 1930. Префект Священної Конгрегації Церемоніалу з 6 грудня 1915 по 9 липня 1930. Кардинал-священик in pectore з титулом церкви S. Silvestro in Capite з 30 грудня 1889 по 19 квітня 1900. Кардинал-єпископ Палестріні з 19 квітня 1900. Кардинал-єпископ Остії з 6 грудня 1915.

Католицька енциклопедія. EdwART. 2011.